Ogłoszenia parafialne 20.09.2020

Ogłoszenia ks. proboszcza na najbliższy tydzień:

Msze Święte – ilość jest uzależniona od wolontariuszy. Msze mogą być odprawiane nawet codziennie, pod warunkiem, że znajdą się wolontariusze gotowi do pomocy (wymogi sanitarne ze względu na pandemię COVID-19).

Intencje Mszy św. –  Jeśli nie ma wolontariuszy istnieje możliwość zamówienia Mszy Św. prywatnej (w dowolnym dniu tygodnia, tylko dla osób z jednej rodziny).

Spowiedź – zapraszam przed każdą Msza św. lub po wcześniejszym umówieniu w indywidualnie ustalonym terminie.

I Komunia Święta – zapraszam rodziców do zapisu dzieci. Rozpoczęcie przygotowań w niedzielę 18 października 2020 r.

Bierzmowanie – zapraszam do zapisów młodzież, która chciałaby przystąpić do sakramentu bierzmowania.

Sprawy kancelaryjne – zapraszam po wyjściu z kościoła po każdej Mszy św.

W tym tygodniu w liturgii w poniedziałek święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty.

W najbliższy piątek (25.09.2020) odbędzie się spotkanie Wspólnoty Mężczyzn św. Józefa. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. o godz. 19:00. Zaraz po Mszy św. spotkanie formacyjne grupy. Zapraszamy wszystkich nowych chętnych mężczyzn zainteresowanych wspólnotą.