Biuletyn – V Niedziela Zwykła – 6 lutego 2022 A.D.

V Niedziela Zwykła – 6 lutego 2022 A.D.

1. Niedzielne Msze w Newport o 8:30, w I niedzielę m-ca w Merthyr Tydfil,
    a w IV niedzielę m-ca w Hereford (obie Msze o 16:00).

2. W tym tygodniu Msze Św. w czwartek i piątek o 19:00.

3. Sakrament pokutypo Mszy w czwartek w czasie adoracji), a w piątek od 18:00.

4. Adoracja Najśw. Sakramentu – w czwartek po Mszy do 20:30, w piątek od 18 do 18:55.

5. Mężczyźni św. Józefa spotykają się w II piątek miesiąca (11 lutego) po wieczornej Mszy.

6. Od piątku 28 stycznia zostały zniesione obostrzenia w Walii dotyczące naszego kościoła – nie musimy zachowywać limitów i rezerwować miejsca na Mszy.
    Od soboty 22 stycznia w kościele Our Lady of Lourdes odbywają się Mszę Św. po angielsku – w środę o 10:00, oraz sobotę o 18:00 – zatem nasza Msza sobotnia przesuwa się na ok. 19:15. Spowiedź możliwa tego dnia po Mszy.

7. Odwiedziny chorych i starszych parafianmożliwość sakramentu pokuty
    i przyjęcia Komunii Św. – można zgłaszać.

8. Katechezy: przed I Komunią Św. zmiana godziny na 16:30 w kościele i bierzmowaniem na stronie internetowej w zakładce „Sakramenty”.

chrztem dla rodziców i kandydatów na chrzestnych po osobistym zgłoszeniu.

9. Jesteśmy parafią personalną do której przynależność zgłaszamy przez zapisanie się. Formularz do pobrania na stronie parafii.

10. Grupa AA dla osób mających problem z alkoholem – zmiana terminu spotkań:

soboty 16:00-18:00 w Domu Polskim.

11. Dziękuję za zaangażowanie w życie naszej parafii, dziękuję za udział w sprzątaniu choinek z kościoła oraz ofiary złożone na naszą parafię – na tacę, konto oraz w formie Gift Aid!

Kolekta: CF £308,7 i NP £75,52.

Dane konta: PCM Cardiff sort code: 30-94-57 account: 00616954

Intencje Mszy

Sobota, 5 lutego
(!) 19:15 CF Za ++ rodziców Andrzeja i Marię Grochowskich

Niedziela, 6 lutego
8:30 NPZa + Ireneusza Rzącce
10:30 CFDziękczynna w int. Antosi w 1 rocznicę Komunii Św.
12:00 CF O błogosławieństwo dla Krzysztofa z ok. urodzin

16:00 MTO Boże błogosławieństwo i łaskę nawrócenia dla dzieci

Czwartek, 10 lutego
13:00 CF Za + Bartolomeja Bendika [pogrzeb]