Walia – nowe obostrzenia od 26 grudnia

Mili Parafianie, jak słyszeliście w ogłoszeniach w ostatnią niedzielę (26 grudnia) – powrót obostrzeń również dotyka naszą wspólnotę spotykającą się w kościele MB z Lourdes na Gabalfie, który wynajmujemy od parafii St Teilo.

Odpowiedzialny za kwestię „Health and safety” w tej parafii – p. Paul Doherty przypomniał nam, że na niedzielną Mszę do kościoła może wejść 86 osób.

  • Prosimy o zapisywanie się u wolontariuszy przy wejściu na kolejną niedzielę.
  • Przypominamy, że jesteśmy zobowiązani do zakrywania twarzy (osoby powyżej 11 roku życia), chyba, że komuś nie pozwalają na to względy medyczne.

    Na kolejną niedzielę (2 stycznia) zostały jeszcze miejsca na Mszę o 10:30, można zapisać się wysyłając smsa na numer parafialny. (Nie zbieramy zapisów na sobotnią Mszę o 19:00 – tam zazwyczaj są miejsca).

    Prosimy o docieranie na Mszę 5 minut przed czasem.

Dziękujemy za współpracę, uszanowanie pracy wolontariuszy!