Ogłoszenia parafialne na niedzielę 1 listopada 2020 r – Uroczystość Wszystkich Świętych

01/11/2020 – Uroczystość Wszystkich Świętych

Ogłoszenia parafialne:

 1. Transmisja z Mszy św. o godzinie 13:00 z parafii Redditch (link do transmisji: https://parafiaredditch.pl/na-zywo/).
  Msza wyjątkowo z parafii Redditch ponieważ zostałem poproszony o zastępstwo ks. Damiana, który odbywa kwarantannę po podejrzeniu koronawirusa. Msza św. sprawowana będzie w kościele św. Grzegorza Wielkiego w Stratford Upon Avon. Uwaga: Odwołane – Msza św. odbędzie się o stałej porze o godz. 11:15. Transmisja z kościoła św. Teilo w Cardiff: https://stteilos-olol.co.uk/
 2. Nabożeństwo za zmarłych – zapraszam na godz. 18.00. Nabożeństwo i transmisja odbędzie się z kościoła p.w. St. Teilo. Myślę, że do tego czasu uda mi się powrócić do Cardiff. Uwaga, zmiana planów: Nabożeństwo za zmarłych odbędzie się po Mszy św. z godz. 11:15.
 3. Listopadowa modlitwa za zmarłych – Msze św. za zmarłych polecanych w wypominkach w każdy piątek miesiąca listopada o godz.: 18.00, oraz codziennie po Mszy św. modlitwa różańcowa.
 4. Każdego dnia począwszy od uroczystości Wszystkich Świętych do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny za dusze czyśćcowe wypełniając następujące warunki:
  1. nawiedzić albo kościół, albo kaplicę, albo cmentarz
  2. być w stanie łaski uświęcającej
  3. wyzbyć się przywiązania do jakiegokolwiek grzechu
  4. przyjąć tego dnia Komunię św.
  5. odmówić modlitwę Ojcze nasz i Wyznanie Wiary
  6. pomodlić się w intencjach  wyznaczonych przez Ojca św.