Terminarz Świąt Wielkanocnych

od 9:00 do 12:00
od 14:00 do 17:00

Uwaga:
– Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w kościele poświęcenie pokarmów odbędzie się turami. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

– Na poświęcenie pokarmów nie trzeba się zapisywać.

– W czasie poświęcenia pokarmów parking będzie zamknięty.

– W budynku obowiązuje ruch jednostronny: wchodzimy wejściem głównym i wychodzimy bocznym – kierujemy się naklejonymi na podłodze strzałkami. W budynku nie zajmujemy miejsc siedzących – zajmujemy tylko wyznaczone miejsca stojące.

– Bardzo prosimy o stosowanie się do zaleceń wolontariuszy pomagających w kościele. Na terenie kościoła (wewnątrz budynku  i na zewnątrz) obowiązują maseczki i przestrzeganie reżimu sanitarnego.

– Zgłoszenia w sprawach kancelaryjnych (zaświadczenia, akty chrztu itp.) prosimy zgłaszać w innym terminie (po każdej Mszy Świętej).

– W wypadku zaobserwowanych naruszeń – ze względu na bezpieczeństwo uczestników – parafia zastrzega sobie prawo do natychmiastowego odwołania poświęcenia pokarmów i zamknięcia kościoła.

Wigilia Paschalna godz. 20.00

Niedziela Wielkanocna:
Msze święte: 6.00, 9.00, 10.00, 11.30, 13.00
Poniedziałek Wielkanocny: 10.00, 11.30 oraz 13.00

Zapisy na Msze Święte: poprzez SMS do ks. Proboszcza +44 7546 575378 lub u wolontariuszy po każdej Mszy Świętej.